TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE EĞİTİME 2 GÜN ARA VERİLDİ
Yoğun kar yağışı nedeniyle Tonya Kaymakamlığı ve Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce alınan karar sonucunda 10/02/2020 Pazartesi günü ve 11/02/2020 Salı günü Müdürlüğümüze bağlı tüm okullarda ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim-öğretime 2 (iki) gün süreyle ara verilmiştir. Tüm öğrenci ve velilerimize önemle duyurulur.![YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE EĞİTİME 2 GÜN ARA VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_02/09135605_399242.jpg)