TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN
"SEVGİ KADRAJIMDA" etkinliği.![YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN](/meb_iys_dosyalar/2023_02/05230642_325909605_1290635221867757_1868057520737747133_n.jpg)
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Yaşat ki Değer Bulsun projesi kapsamında Feride Ahmet Şener Ortaokulu ve Hoşarlı İlk-Ortaokulumuzda öğrencilere kuş türleri ve kelebek türleri ile ilgili sunum yapıldı. Trabzon fotoğraf sanatçıları dernek başkanı Erdoğan ÖĞRETMEN @eogretmen ve fotoğraf sanatçısı Ali Kahveci @zifoz tarafından yapılan ve hayvan sevgisinin fotoğraflar aracılığı ile anlatıldığı sunum öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi. Emeği geçen paydaşlarımıza teşekkür ederiz.
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230749_326117235_575752371083555_8737846375810527157_n.jpg)
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230744_325836486_848053819784851_713212255862447470_n.jpg)
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230740_325776945_833849064385044_5525892624313743575_n.jpg)
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230735_325739570_711453093706839_1943389351398339016_n.jpg)
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230730_325738422_719670896179404_8137260364242298949_n.jpg)
![05-02-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_02/k_05230725_325736713_871445677429352_2435601610147704399_n.jpg)