TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"VERİLEN BİR DAMLA KAN KURTARILAN BİR CAN DEMEKTİR".
İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Tonya Kızılay temsilcimiz Ziya DURMUŞ, Yüksekokul Müdürü İlyas ÜN Tonya Meslek Yüksek Okulu'nda gerçekleştirilmiş olan kan bağışı etkinliğine katıldılar.![](/meb_iys_dosyalar/2022_10/20103948_WhatsApp_Image_2022-10-20_at_10.16.04.jpg)
Kızılay gönüllüsü öğrencilerimizin etkinlikleriyle yoğun bir kan bağışı faaliyeti gerçekleştirilmiş oldu.