ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN'DEN TONYA'DA Kİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE BÜYÜK DESTEK
İlçemiz Ortaöğretim Kurumlarında öğrenimlerine devam eden 12. sınıf öğrencileri Üniversite sınavlarına hazırlıklarını sürdürmektedir. Uzaktan eğitim süreci ile çalışmalarına devam eden öğrencilerimize bir destek de Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen' den geldi.![ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN'DEN TONYA'DA Kİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE BÜYÜK DESTEK](/meb_iys_dosyalar/2020_11/30161257_1.jpg)
Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen' den Tonya'da ki 12. Sınıf Öğrencilerine Büyük Destek
İlçemiz Ortaöğretim Kurumlarında öğrenimlerine devam eden 12. sınıf öğrencileri Üniversite sınavlarına hazırlıklarını sürdürmektedir. Uzaktan eğitim süreci ile çalışmalarına devam eden öğrencilerimize bir destek de Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen' den geldi.
Üsküdar Belediyesi'nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sağladığı desteği Sayın Başkanımız Tonya'da öğrenim gören öğrencilere de gönderdi. 50 öğrencimiz için içerisinde yüz binlerce soru, konu anlatımları, deneme sınavları, çevrimiçi etkinlikler olan interaktif öğrenme üyeliği kartları, İlçemiz genelinde yapılan ödüllü deneme sınavı sonrası ilk 50 öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya Durmuş tarafından verildi.
Desteğini Esirgemeyen Sayın Hilmi Türkmen Başkanımıza öğrencilerimizden, öğretmenlerimizden ve tüm personelimizden kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz.