TÜRKİYE ULUSAL AJANS TARAFINDAN DESTEKLENEN KA121 ERASMUS MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMINA KATILACAK OLAN ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.
![TÜRKİYE ULUSAL AJANS TARAFINDAN DESTEKLENEN KA121 ERASMUS MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMINA KATILACAK OLAN ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08084520_whatsappimage20240506at14.40.13.jpg)
Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen,Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapsamında 5-11 Mayıs 2024 tarihlerinde Romanya'nın Bükreş şehrinde muhasebe ve finansman,çocuk gelişimi,adalet ve bilişim alanlarında gerçekleştirilecek olan işbaşı gözlem faaliyetine Şehit Soner Yıldırım Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nden Adalet alanı öğretmeni Aynur ALPAY ve Gökhan AYAZ katılacaklardır.Faaliyete katılmadan önce İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zİya DURMUŞ'u makamında ziyaret eden ekimize iyi yolculuklar dileriz.