TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU''
![''TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU''](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14155709_whatsappimage20240614at15.48.20.jpg)
Tonya Halk Eğitim Merkezi'nin ikincisi düzenlenen Türk Halk Müziği konserine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da katıldı.Koroyu oluşturup koordinatörlüğünü üstlenen müzik öğretmenleri Remzi UZUN,Cansel BAYRAM,İlknur YILMAZ,Mehmet ÇAKIROĞLU'na ,usta öğreticilere,kursiyerlere ve programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.