TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ''
![''TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ''](/meb_iys_dosyalar/2023_11/28152649_whatsappimage20231128at15.22.48.jpg)
Yönetim Oyunları İyi Yönetim İlkeleri alanında Sayın Prof.Dr.Sedat BOSTAN'ın katılımıyla Şehit Soner Yıldırım Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Tübitak Bilim Söyleşisi düzenlendi. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da katıldı.
Organizasyonda emeği geçen paydaşlarımıza teşekkür ederiz.Emeğinize sağlık...