TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tonyalı öğrencilerimiz çini sanatı ile buluşuyor.
Tonya Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan çini işlemeciliği kursunda; kurs öğretmeni kursiyerleriyle beraber okul bahçesinde çocuklarla beraber çini boyama etkinliği yaptılar.![Tonyalı öğrencilerimiz çini sanatı ile buluşuyor.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/17125516_338428795_3471181139793102_1704916355793025768_n.jpg)
Etkinliğe Sayın Kaymakamımız Muhammet İKİS ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da katılım sağladılar.Atalarımızdan bizlere miras kalan geleneksel çini sanatımızı çocuklarımızla buluşturan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.