''TONYA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ''
![''TONYA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ''](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05085252_whatsappimage20240605at08.41.59.jpg)
Tonya Halk Eğitimi Merkezimizde öğrenim gören kursiyerlerin yıl sonu sergisi Sayın Kaymakamımız Adem ESER, Belediye Başkanımız Sayın Osman BEŞEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ,protokol mensupları, kurum amirleri,okul müdürleri,öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştiridi. Bağlama kursu öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik dinletisi ile başlayan program,piyano dinletisi,kemençe kursiyerlerinin gösterisi ve halk oyunları eşliğinde devam etti. Programda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.