TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tonya Anadolu Lisesi Okul Kız Futsal Takımı final maçında Trabzon Spor Lisesi' ne mağlup olarak turnuvayı 2. sırada tamamlamıştır.
Bölge turnuva müsabakaları 06.02.2023 tarihinden itibaren Ardahan' da gerçekleşecek olup öğrencilerimiz orada müsabakalara devam edeceklerdir.![Tonya Anadolu Lisesi Okul Kız Futsal Takımı final maçında Trabzon Spor Lisesi' ne mağlup olarak turnuvayı 2. sırada tamamlamıştır.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/05225418_324242585_733182511564110_7248790212251522397_n.jpg)
Ödül Törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya Durmuş , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU, Tonya Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Abdülkadir KÖROĞLU katıldılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya Durmuş, müsabaka sonunda öğrencilere yemek ikramında bulunarak sohbet etti ve başarı dileklerinde bulundu.Öğrencilerimize ve emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.