TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''TONYA ANADOLU LİSESİ FİNALDE''
![''TONYA ANADOLU LİSESİ FİNALDE''](/meb_iys_dosyalar/2024_01/09085351_whatsappimage20240109at08.49.44.jpg)
Tonya Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı bugün yapılan yarı final müsabakasında Yavuz Selim Anadolu Lisesi karşısında 2:0 skorla finale yükselerek ilçemizi gururlandırdı.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da müsabakaya katılarak takımımıza destek oldu. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenimiz Salih Bozoğlu'nu tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.