TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''TEBRİKLER''
![''TEBRİKLER''](/meb_iys_dosyalar/2024_02/15140213_whatsappimage20240215at13.58.51.jpg)
Bilek güreşi yıldızlar 65 kg sağ kolda ilçemizi en güzel şekilde temsil ederek il birincisi olan Karaağaçlı Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Alper KURT'u tebrik ederiz.
Yıldız Kızlar Karaağaç Ortaokulu ve Yıldız Kız ve Erkekler Hoşarlı Ortaokulu öğrencilerimiz de İl geneli Dart Turnuvasına katılım gösterdiler. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fevzi Usta'yı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.