''SENE SONU OYUN ŞENLİĞİ''
![''SENE SONU OYUN ŞENLİĞİ''](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06155312_whatsappimage20240606at15.50.07.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Adem ESER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ ,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen çocuk oyunları şenliğini ziyaret ederek öğrencilerimizle vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz birbirinden eğlenceli yarışmaların yapıldığı,şişme top havuzları ve kaydıraklarda gün boyu doyasıya eğlendiler. Gençlik Merkezinden gelen gönüllüler öğrencilerimizle yüz boyama etkinliği yaptılar. Çocuklarımızın bu güzel anları son olarak dondurma ikramıyla daha da tatlanmış oldu.
Öğrencilerimize unutamayacakları tatlı bir anı fırsatı sunan şenlikte emeği geçen tüm paydaşlarımıza ve Gençlik Merkzi gönüllülerine teşekkür ederiz.