TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAYIN KAYMAKAMIMIZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKULLARIN İLK GÜNÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR.
2022-2023 Eğitim öğretim yılı bugün tüm coşkusuyla başladı. Sayın Kaymakamımız Muhammet İkis ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya Durmuş bu güzel günde okullarımızı ziyaret ederek öğrencilerimizle buluştular.![SAYIN KAYMAKAMIMIZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKULLARIN İLK GÜNÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/16142618_WhatsApp_Image_2022-09-16_at_13.58.12_2.jpg)
Öğrencilerimizin heyecanına ortak olan Sayın Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerle sohbet ederek başarılarla dolu bir yıl temennisinde bulundular. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.