TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ş. KENAN KUMAŞ İLK/ORTAOKULU VE Ş. SONER YILDIRIM İMKB MTA LİSESİNE ZİYARET
![Ş. KENAN KUMAŞ İLK/ORTAOKULU VE Ş. SONER YILDIRIM İMKB MTA LİSESİNE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_10/16141910_IMG-20201015-WA0029.jpg)
Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ Şehit Kenan Kumaş İlkve Ortaokulu ile Şehit Soner Yıldırım İMKB MTA Lisesini ziyret ettiler.
Yüzyüze ve ve Uzaktan eğitim çalışmaları ile ilgili yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler ile sohbet ederek Koronavirüs tedbirleri kapsamında okullarda yapılan yapılan düzenlemeleri yerinde incelediler. Maske , sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkatli olunması konusunda gerçekleştirilen sohbetin ardından çalışmalar için teşekkür edip başarı dileklerini ilettiler.