Psikolog Sayın Büşra Gülbeyaz DURAN öğrencilerimize ''Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma'' konulu seminer verdi.
![Psikolog Sayın Büşra Gülbeyaz DURAN öğrencilerimize ''Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma'' konulu seminer verdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/20105139_WhatsApp_Image_2023-10-20_at_10.47.33.jpg)
Psikolog Sayın Büşra Gülbeyaz DURAN Tonya Anadolu Lisesi'ne konuk olarak öğrencilerimize ''Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma'' konulu seminer verdi.Öğrencilere sınav kaygısı ile ilgili bilgilendirmeler yapılarak,sınav kaygısının giderilmesi için nelere dikkat edilmei noktasında da gerekli açıklamalar yapıldı.
Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ,Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Opr. Dr. Serpil ATASOY, Hastane Müdürü Sayın Sevil BOZOĞLU da katılım gösterdi.
Psikolog Sayın Büşra Gülbeyaz DURAN'a güzel sunumlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.