ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
![ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2020_11/25103702_IMG_3505.jpg)
Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği kabul edişinin 92. ve 1981 yılında kabul edilen Öğretmenler Günü'nün 39. yılı kutlandı.Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı'na Çelenk sunulması ile başlayan program ilçemizdeki en genç öğretmenlerimizin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya DURMUŞ 'un konuşmaları ile tamamlandı.Pandemi nedeniyle harici kutlama programı yapılmayacak olup çalışan ve emekli olan tüm öğretmenlerimze kutlama mesajı gönderilmiştir.Vefat eden öğretmenlerimize Allah'tan rahmet emeki olanlara ise sağlıklı ve huzurlu bir hayat dileriz.
Kutlapama programından sonra ilçemizde vefat eden öğretmenlerimize ait kabirleri ziyaret edilip fatihalar okunmuştur.