TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI
![MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2023_09/01152537_IMG_5392.jpg)
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okul/Kurum Müdürleri toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ başkanlığında toplandı. Toplantıda yeni Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıkları,Meb tarafından yayınlanan iş ve işlemler, okul ve kurumlarımızın 2023-2024 yılı hedefleri,yürütülen projeler ve faaliyetler hakkında konuşuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ yeni Eğitim-Öğretim yılında tüm paydaşlarına başarılar dileyip teşekkürlerini ifade etti.