TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİNİKLERİMİZE ZİYARET
![MİNİKLERİMİZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_10/16143539_IMG-20201015-WA0012.jpg)
Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ ve Tonya İlçe Emniyet Amir Vekilimiz Osman Ersen YILMAZ 125. Yıl Anaokulumuzu ziyaret ettiler.
Öğrenciler ile gerçekleşen keyifli sohbetin öğrencilere hediyeler takdim edildi. Öğrencilerin yapmış oldukları etkinliklerde onlara eşlik ettiler. Öğrencilerin maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkatli ve bilinçli olmaları herkesi mutlu etti. İyi dilek ve başarı temennileri ile okuldan ayrıldılar.