TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCISI SAYIN SADRİ ŞENSOY İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU.
Sayın Bakan Yardımcımız Sadri ŞENSOY İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS'i makamında ziyaret etti ve ilçemizde gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar hakkında istişarelerde bulundular.![MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCISI SAYIN SADRİ ŞENSOY İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/25104057_277100903_484872836716163_8281938213437143797_n.jpg)
Bakan Yardımcımıza ziyaretinde Sayın Kaymakamımız Muhammet İKİS, Belediye Başkanımız Osman BEŞEL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Burak FETTAHOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ ve beraberindekiler eşlik ettiler. İlçemizde gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar Sayın Bakan Yardımcımız tarafından yerinde incelendi ve paylaşımlarda bulunuldu. Bu anlamlı ziyareti için Sayın Bakan Yardımcımız Sadri ŞENSOY'a şükranlarımızı sunuyoruz.