TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''KUT'ÜL AMARE ZAFERİ''
![''KUT'ÜL AMARE ZAFERİ''](/meb_iys_dosyalar/2024_05/03143447_whatsappimage20240503at14.31.31.jpg)
Kut'ül Amare Zaferi'nin 108.yıl dönümü programı Tonya Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirildi.Sayın Kaymakamımız Adem ESER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ, okul ve kurum yöneticilerimiz programa katıldılar. Kuran'ı Kerim tilavetinin okunması,günün anlam ve önemini belirten konuşma,şiirler ,tiyatral orotoryo gösterisi,Halil Paşa'nın orduya mektubunun okunması ve türküler eşliğinde program devam etti.Programın hazırlanmasında emeği geçen eğitim paydaşlarımıza teşekkür ederiz.