TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''KERMES VAR''
![''KERMES VAR''](/meb_iys_dosyalar/2024_01/12132435_whatsappimage20240112at13.17.301.jpg)
ÇEDES Projesi kapsamında ilçemizdeki tüm okulların katkılarıyla Filistin halkına destek vermek amacıyla gönüllülerin yaptığı ev yapımı ürünlerden oluşan kermesimiz yoğun ilgi gördü. Bu organizasyonda emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize, öğrencilerimize, yapmış oldukları birbirinden güzel ürünlerle kermese katkı sağlayan gönüllü velilerimize çok teşekkür ederiz.