TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''KARNE TÖRENİ''
![''KARNE TÖRENİ''](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14135025_whatsappimage20240614at13.47.59.jpg)
Karne töreni İlçe Kaymakamımız Sayın Adem ESER,Belediye Başkanımız Sayın Osman BEŞEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ,öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla Şehit Soner Yıldırım BIST MTAL'de yapıldı.
Karnelerini alarak yarıyıl tatiline giren öğrencilerimizi ve özverili çalışmalarıyla dönemi sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlayan öğretmenlerimizi tebrik eder,herkese sağlıklı ve huzurlu bir tatil dileriz.