TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARNE PROGRAMI KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İlçemiz Karaağaçlı İlk ve Ortaokulu'nda karne programı yapıldı.![KARNE PROGRAMI KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/05234805_326213606_935957904054210_6725924074839645912_n.jpg)
Sayın Kaymakamımız Muhammet İkis, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya Durmuş, İlçe Jandarma Komutanı Musab Mutlu, daire amirleri ve halkımızın katıldığı programda öğrencilere 2022-2023 eğitim öğretim yılının 1 karneleri verildi. Ayrıca Yarıyıl tatilinde okumaları için ilkokul öğrencilerimize kitap hediyeleri takdim edildi.
Öğrencilerimize tatilde dinlenmeleri ve güzel vakit geçirmeleri ifade edildi. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz.