''KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA TURİZM HAFTASI PROGRAMI YAPILDI''
![''KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA TURİZM HAFTASI PROGRAMI YAPILDI''](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04083629_whatsappimage20240604at08.32.14.jpg)
İlçemiz Karaağaçlı İlk ve Ortaokulu'nda Turizm Haftası münasebetiyle program düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Adem ESER, Belediye Başkanımız Sayın Osman BEŞEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ, okul müdürleri, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar. ''Benim Gözümden Tonya'' Projesi kapsamında öğrencilerimizin çekmiş olduğu Tonya'ya ait fotoğraflardan oluşan sergi misafirler tarafından ziyaret edilerek büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel yöresel ürünlerin sergilendiği standlar göz kamaştırdı. Gösteriler,şarkılar eşliğinde devam eden program sonunda ilçemizin yöresel yemekleri gelen misafirlere ikram edildi. Programda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.