TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İlçemiz Karaağaçlı İlk ve Ortaokulu'nda öğretmenlerimiz rehberliğinde öğrencilerimizin yürüttükleri projeler sergilendi.![KARAAĞAÇLI İLK VE ORTAOKULU'NDA TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08132008_262819278_414141710455943_5442316299044494180_n.jpg)
Tonya Belediye Başkanımız Sayın Osman Beşel, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya Durmuş, Okul ve Kurum yöneticilerimiz ve misafirlerin katılım sağladığı programda öğrencilerimiz yürüttükleri Projelerin tanıtımlarını yaptılar. Karaağaçlı İlk ve Ortaokulu'nda İlk defa yürütülen projede görev alan tüm öğrencilerimizi ve rehberlik faaliyetlerini yürüten öğretmenlerimizi, programın hazırlanmasında katkı sağlayan yöneticilerimizi ve diğer paydaşlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.