Kaliforniadan Tonya ya Bilim Müzesi için geldiler
Bilim Müzesi için Kalifornia ´dan Tonya´yua geldiler.![Kaliforniadan Tonya ya Bilim Müzesi için geldiler](/meb_iys_dosyalar/2017_05/24100807_IMG_2272.jpg)
Dünyanın en önemli üniversitelerinden Berkeley´in başarılı öğrencileri YGA´nın bilim projesinde çalışmak için Feride Ahmet Şener Ortaokulumuza ziyarette bulunarak öğrencilerimizle farklı bilim uygulamalarında bulundular.
Yaklaşık 10 haftadır öğrencilerimizle YGA gönüllülerinin okulumuzdaki bilim Kalifornia ´dan gelen öğrencielerin katılımıyla çok daha zevkli hale geldi.
Öğrencilerimize ve Tonyamıza bu fırsatı sunan TAV Havalimaları CEO su Mustafa Sani ŞENER ve SERA Grup Genel Müdürü Ozan ŞENER ´e teşekkür ediyoruz.