TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞ-KUR GÜVENLİK VE TEMİZLİK PERSONELİNE İŞ BAŞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ
Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarda İş-Kur bünyesinde çalışan 10 güvenlik görevlisine ve 21 temizlik görevlisine Trabzon İL MEM İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Orhan KARAPINAR tarafından İş Başı Eğitimi ve İş Güvenliği Eğitimi verildi.Düzenlenen eğitimde personelin dikkat etmesi gereken durumlar vurgulanırken, eğitim sonunda sınav yapıldı.Tüm personelimize görevlerinde başarılar dileri.