TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ OKULUNDA''YAZAR OKUMALARI PROJESİ'' KAPSAMINDA ''CENGİZ AYTMATOV'' KONULU PANEL DÜZENLENDİ.
![İLÇEMİZ OKULUNDA''YAZAR OKUMALARI PROJESİ'' KAPSAMINDA ''CENGİZ AYTMATOV'' KONULU PANEL DÜZENLENDİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/25094426_whatsappimage20231225at09.34.05.jpg)
''İnsan İçin En Zor Olan Şey Her Gün İnsan Olmaktır''
Sayın Kaymakamımız Adem ESER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ, Tonya Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Nevin KARAGÜZEL koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ''Anadolu Mektebi'' ile ortaklaşa yürütülen ''Yazar Okumaları Projesi'' kapsamında 3.düzenlenen ''Cengiz Aytmatov'' konulu panele katıldılar.
Organizyonda emeği geçen idareci,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.