İLÇEMİZ OKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZİN KATKILARIYLA HAZIRLANAN GÖRSEL SANATLAR,YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ VE ELEKTRİK ELEKTRONİK SERGİSİ DÜZENLENDİ.
![İLÇEMİZ OKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZİN KATKILARIYLA HAZIRLANAN GÖRSEL SANATLAR,YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ VE ELEKTRİK ELEKTRONİK SERGİSİ DÜZENLENDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13103312_whatsappimage20240613at10.25.50.jpg)
Tonya Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde düzenlenen Görsel Sanatlar, Yiyecek İçecek Hizmetleri ve Elektrik Elektronik Sergisi İlçe Kaymakamımız Sayın Adem ESER,İlçe Belediye Başkanımız Sayın Osman BEŞEL,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ,kurum amirleri ve okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Öğrencilerin kendilerinin yapmış olduğu pastanın kesimiyle başlayan program, sene boyunca üretilen el emeği ürünlerinin sergilendiği standların gezilmesi ve yiyecek ikramıyla devam etti.
Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.