İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ, İlçe Mentörlerimizle İle İlçemizde eTwinning Yeygınlaştırma Toplantısını Gerçekleştirmiştir.
eTwinning İlçe Mentörlerimiz Şenay AYDIN ve Dilek AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ'u makamlarından ziyaret etti.İlçede yürüttükleri eTwinning tanıtım ve yaygınlaştırma çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunmuşlardır.İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya DURMUŞ, İlçede yürütülen proje çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bu tür çalışmalara her türlü desteklerini sunduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca eğitim -öğretim yılı içinde yapılacak olan eTwinning Platformu tanıtım ve yaygınlaştırma çalışmaları ile ilgili planlama yapılmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ'a desteklerinden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz, İlçe mentörlerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.