TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS başkanlığında okul müdürleri ile Eğitim-Öğretim faaliyetlerini değerlendirme toplantısı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ tarafından son iki yılda okullarımızda yapılan Eğitim-Öğretim faaliyetleri ile yapılması planlanan faaliyetler sunuldu.![İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS başkanlığında okul müdürleri ile Eğitim-Öğretim faaliyetlerini değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/03095419_WhatsApp_Image_2022-11-03_at_09.38.31.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ'a ilçemize yapmış olduğu katkılar ve özverili çalışmalarından dolayı Başarı Belgesi verildi.