İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ''ELLERİM KÜÇÜK HAYALLERİM BÜYÜK'' PROJESİ KAPSAMINDA İLÇEMİZDE ÇOCUK BİENALİ DÜZENLENDİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ''ELLERİM KÜÇÜK HAYALLERİM BÜYÜK'' PROJESİ KAPSAMINDA İLÇEMİZDE ÇOCUK BİENALİ DÜZENLENDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23093900_whatsappimage20240523at09.20.12.jpg)
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ''Ellerim Küçük Hayallerim Büyük'' Projesi kapsamında ilçemizde Çocuk Bienali düzenlendi.
Okul öncesi öğrencilerinin yaptıkları çalışmaların ve becerilerin derlenmesi,özgün sanatsal projeleri çocuğun gözüyle dünyaya tanıtmaları için sanata,eğitime ve değişime gönül vermiş paydaşlarımızla buluşturmak ''yaratıcı yeni kuşakların yetişmesi için uygun iklim yaratma'' amacıyla Gülen çocuklar mutlu yarınlar mottosuyla çıkılan ''Ellerim Küçük Hayallerim Büyük''Projesi tüm katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm öğretmenlerimiz,öğrencilerimiz ve velilerimize teşekkür ederiz.