HOŞARLI İLKOKULU VE ORTAOKULUNA ZİYARET
![HOŞARLI İLKOKULU VE ORTAOKULUNA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_09/20140800_IMG_5640.jpg)
Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacıyla okul ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ'un bugünkü ziyareti Hoşarlı İlkokulu/Ortaokulu oldu.
Okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi edindikten sonra sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Sayın Ziya DURMUŞ yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak, idareci ve öğretmenlerimize teşekkürlerini ifade etti.