TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELENEKSEL KAĞITTAN UÇAK YARIŞMASI
Çocuklara bu heyecanı yaşatan idareci ve öğretmenlerimize, etkinliğe katılan öğrencilerimize teşekkür eder, madalya alan öğrencilerimizi tebrik ederiz.![GELENEKSEL KAĞITTAN UÇAK YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2023_02/05173942_321961052_816479022986344_3244391677170887686_n.jpg)
Feride Ahmet Şener Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmenlerinden Sefa Güney 'in yürüttüğü ve geleneksel hale gelen kağıttan uçak yarışmasının bugün 2.si gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da etkinliğe katılarak öğrencilerimizi yalnız bırakmadı. Kendi uçaklarını tasarlayarak katıldığı yarışmada en uzağa uçan ve en güzel tasarlanan uçaklar seçildi ve ödülleri Sayın Ziya DURMUŞ tarafından verildi.