GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 77. YIL DÖNÜMÜNDE ANILDI
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 77. YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.ATATÜRK ANITINA ÇELENK VE SAYGI DURUŞUNUN ARDINDAN ATATÜRK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ SALONUNDA TÖRENE DEVAM EDİLDİ.![GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 77. YIL DÖNÜMÜNDE ANILDI](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_11112944_20151110_090058.jpg)
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 77. YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.ATATÜRK ANITINA ÇELENK VE SAYGI DURUŞUNUN ARDINDAN ATATÜRK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ SALONUNDA TÖRENE DEVAM EDİLDİ.
Sayın Kaymakamımız Halit MENGİ Garnizon Komutanı Süleyman YILDIR Belediye Başkanı Osman BEŞEL Tonya Emniyet Müdürü Orhan BABA İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ Daire Amirleri öğretmenler öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. Atatürk Çok Programlı Anadolu lisesi Salonunda devam eden törende Şiir, Kompozisyon ve Resim yarışmalarında ödül alan öğrencilere ödülleri verildi.