TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bir çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır.
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı faaliyetlerini yerinde incelemek isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ziya Durmuş 125.Yıl Anaokulunu ziyaret etti.![Bir çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/06105748_WhatsApp_Image_2022-10-05_at_23.04.11_1.jpg)
Minik öğrencilerimizin sınıflarına konuk olarak derslerde yaptıkları etkinliklerde öğrencilerin yanında yer aldı. Öğretmen ve öğrencilerle kısa sohbetler ederek talepleri dinledi.En kısa zamanda yerine getirileceğinin teminatını vererek iyi dilekleriyle okuldan ayrıldı.