TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''BEYAZ ÖNLÜK'' İLE ROL MODEL OLMA
![''BEYAZ ÖNLÜK'' İLE ROL MODEL OLMA](/meb_iys_dosyalar/2024_01/11153922_whatsappimage20240111at15.32.35.jpg)
Bakanlığımız öğretmenlerin mesleki temsil ve öğrencilere rol model olarak önlük giymeyi teşvik etmeleri açısından öğretmenlerimize önlükler gönderdi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ önlüklerin dağıtımını 17 Şubat İlkokulu ve Ortaokulundan başlattı.
Uygulama nedeniyle Bakanlığımıza teşekkür ediyor,öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyoruz.