''ADIM ZEKA İŞİM OYUN'' PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN OYUN TURNUVALARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.
![''ADIM ZEKA İŞİM OYUN'' PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN OYUN TURNUVALARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12105828_whatsappimage20240612at10.30.54.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ''Adım Zeka İşim Oyun'' Projesi mayıs ayı etkinlikleri kapsamında ilçemiz öğrencilerinin katılımıyla Dokuztaş,Pentagon,Mangala,Q-Bıtz oyunlarında düzenlenen turnuvaya katılan öğrencilerimize belgeleri ve madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ tarafından verildi.
Ayrıca ilçemizi temsil ederek dokuz taş oyununda ilde 2. olan Şehit Kenan Kumaş ilkokulundan Zeynep SİYAH'a ödülü ve belgesi Sayın Ziya DURMUŞ tarafından verildi. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diler, emeği geçen öğretmenlerimize ve proje koordinatörü Dilek Engin AYDIN'a teşekkür ederiz.