24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI.
İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlendi.![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08125806_259680364_410228350847279_9008587427204873484_n.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet İKİS'e çiçek takdim edilmesinin ardından İlçemiz Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk konuldu. Ardından kutlama Programı Tonya Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda icra edildi. Bu vesileyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz, yürekleri sevgi, şefkat ve sabırla dolu, bu kutsal mesleğe gönül vermiş tüm öğretmenlerimizin ´24 Kasım Öğretmenler Günü´nü kutluyoruz.