24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI
24 Kasım Öğretmenler günü programı Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtına çelenk sunulmasından sonra Ali Koç Kültür Merkezinde yapıldı.![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_28153438_img_2414.jpg)
Tonya Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanacak ve Ali Koç Kültür Merkezi’nde icra edilecek olan programın sunuculuğunu, Tonya Öğretmenevi ve ASO Müdürü Şenol Ziya YILDIRIM yapacaktır.
Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Milli Eğitimine hizmeti geçen, görevleri başında şehit olan, ebediyete intikal eden öğretmenlerimiz adına bir (1) dakikalık saygı duruşu Feride Ahmet Şener Ortaokulu Müzik Öğretmeni Gülçin ARZ yönetiminde İstiklal Marşımızın söylendi.
Görev yaparken vefat eden öğretmenlerimizin anısına hazırlanan slayt gösterisinin sunumu yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya DURMUŞ tarafından, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.
Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Ali KÖKSAL’ın “ÖĞRETMENİM” isimli şiirini okudu.
İlçemizde görev yapıp, 2015-2016 eğitim öğretim yılı sonunda emekli olan Osman BİRİNCİ emekli öğretmenler adına konuşmasını yaptı.
Feride Ahmet Şener Ortaokulu Müdürü Emrah DEMİRAL’ın “ BEN ÖĞRETMENİM ” adlı şiirini okudu.
İlçemiz öğretmenleri adına, ilçemizde en son göreve başlayan Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Gülşah ERGİN’in konuşması ve adaylığı kaldırılan öğretmenlerin, Karaağaçlı İlk ve Ortaokulu Müdürü Muhammet İKİNCİ yönetiminde “Yemin Töreni” yaptırıldı.