TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA İLÇEMİZİ 50 GÜRCİSTAN´LI ÖĞRENCİ ZİYARET ETTİ.
![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA İLÇEMİZİ 50 GÜRCİSTAN´LI ÖĞRENCİ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_26215013_20160422_105946.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Gürcistan´lı 50 öğrenci ilçemizi ziyaret etti. Ziyarette öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Şube Müdürü Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU Gürcistan Konsolosluğundan yetkililer ve öğrenciler katıldı.Etkinliklerde çocuklar birbirleriyle eğlendi.