TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![2021-2022 MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_09/16103422_IMG_5246.jpg)
MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI.
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hazırlık ve planlama sürecinde Sayın Kaymakamımız Muhammet İkis'in de katılımı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya Durmuş, Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımı ile toplantı yapıldı.
Okul ve kurumlarımızda yürütülen çalışmalarla ilgili brifingin paylaşıldığı toplantı da yüz yüze eğitim sürecinde alınacak tedbirler paylaşıldı. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olması temennisiyle.