TRABZON
TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''100. YILINDA CUMHURİYET''
![''100. YILINDA CUMHURİYET''](/meb_iys_dosyalar/2023_10/30092625_WhatsApp_Image_2023-10-30_at_09.21.53.jpg)
Feride Ahmet Şener Ortaokulunda Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlama programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ da katıldı. Programın sonunda öğretmenlerin öğrencileri için hazırladığı süprizlerle birlikte öğrenciler keyif dolu dakikalar yaşadılar. Programın hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz
'' EMANETİN EMİN ELLERDE ATAM''