TRABZON TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya DURMUŞ ´´ 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyılı Hayırlı Olsun´´

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ, 2016-2017 Eğitim öğretiml Yılı 2. Yarıyılın başlaması ile mesaj yayınlayarak tüm eğitim camiasına başarılar diledi.
Ziya DURMUŞ ´´ 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyılı Hayırlı Olsun´´

                 Ziya DURMUŞ, “2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 2. Yarıyılı Hayırlı Olsun”

         

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ, 2016-2017 Eğitim öğretiml Yılı 2. Yarıyılın başlaması ile mesaj yayınlayarak ktüm eğitim camiasına başarılar diledi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya DURMUŞ konuşmasını şöyle sürdürdü:

 2016-2017 eğitim-öğretim yılı 2. Yarıyılın sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına, velilerimize  hayırlı olmasını diler, başarı ve esinliklerle dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.

           Çocuklarımız; yarınlarımızın geleceği için  çok değerlidir; Onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, Türkçe`yi doğru, etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek zorundayız. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkması ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

Türkiye´nin modern dünyanın öncüleri arasındaki yerini almasına katkı sağlayacak bireyler yetiştirmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanları seferber ettik, etmeye de devam edeceğiz.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2016-2017 eğitim-öğretim yılı 2. yarıyılın ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."dedi.

Kalınçam Caddesi Hükümet Konağı Ek Binası 2. Kat 61500 Tonya Trabzon / TÜRKİYE - (462) 881 2481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.