TRABZON TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trabzon Valimiz Sayın Abdil Celil ÖZ Hoşarlı İlk ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti

Trabzon Valimiz Sayın Abdil Celil ÖZ Hoşarlı İlk ve Ortaokulumuzu ziyarette bulundu.Valimiz daha sonra heyelan nedeniyle kapalı olan Tonya yolunda incelemelerde bulundu.
Trabzon Valimiz Sayın Abdil Celil ÖZ Hoşarlı İlk ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti

         

Trabzon Valisi Sayın Abdil Celil Öz beraberinde, İl Jandarma Alay Komutanı Turgay Aras, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çifti ile birlikte, Hoşarlı Mahallesi’nde bulunan  Hoşarlı İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sayın Valimiz ve beraberindeki heyeti  Hoşarlı Mahallesi’ne gelişlerinde, İlçe  Kaymakamımız Sayın Halit Mengi, Garnizon Komutanımız  Süleyman Yıldır, Belediye Başkanımız Osman Beşel, Emniyet Amirimiz İshak Terzi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Ziya Durmuş, Hoşarlı İlk ve Ortaokulu Müdürü Emine Karaca, mahalle muhtarları, öğretmen ve öğrenciler  karşıladılar.

            Hoşarlı İlk ve Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan Vali Öz: “Hoşarlı’daki okulumuzun çatı katında inşallah yeni bir düzenleme yapacağız. Bu okulumuzda eğitim öğretim gören taşımalı öğrencilerin yemek yeri, yeni bir anasınıfı ve çok amaçlı bir salon sıkıntısı var.  Son 5–10 yılı değerlendirdiğimizde, önümüzdeki süreci değerlendirdiğimizde, öğrenci bazında bir artış gözükmediği için mevcut kapasite kaldırıyor. Okulumuzun fiziki anlamda genel olarak iyi ama diğer alanlarda sıkıntıları varsa, genel bir onarımla beraber mahallelerimizin ihtiyacını karşılayacak bir standarda kavuşturmuş oluruz” dedi. Daha sonra okulumuzdan ayrılan heyet  18 Ekim’de ulaşıma kapanan Vakfıkebir-Tonya karayolunda incelemelerde bulundu.

 

 

 

 


...............................................................

Kalınçam Caddesi Hükümet Konağı Ek Binası 2. Kat 61500 Tonya Trabzon / TÜRKİYE - (462) 881 2481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.