TRABZON TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ´UN 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Siz yalnızca 24 Kasımlarda değil her zaman değerlisiniz ve öyle kalacaksınız !
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya DURMUŞ´UN 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Eğitim ve öğretim bir milletin geleceğinin temelini oluşturur. Devletin kalkınması, toplumun huzur ve refahı, bireylerin kişisel, sosyal, tutum ve davranışlarındaki düzeyi eğitimle doğru orantılıdır. Eğitim faaliyetleri öğretmenler aracılığı ile icra edilir.

Yeryüzünün en kutsal ve en kadim mesleklerinden olan öğretmenlik, gelişimin, yenileşmenin, kalkınmanın ve yarınlara güvenle yürümenin, anahtarı durumundadır Öğretmenler Günü, fedakar öğretmenlerimizin kıymetini bir kez daha düşünüp anlamamızı sağlayan önemli bir gündür. En zor meslek öğretmenliktir; en zor iş ise insanı eğitmek.

 Öğretmenlik sevgiyle yapılır; severek yapılan işlerden ise kahramanlar doğar. Tarih boyunca toplumun bütün kesimlerine yol gösteren, insanlık tarihinin en anlamlı mesleğinin mensubu kıymetli meslektaşlarım;

   Bu anlamlı günde ebediyete intikal eden bütün öğretmenlerimizin, emekliye ayrılan "emektar" öğretmenlerimizin, görevi başında mücadeleye devam eden saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, daha nice öğretmenler gününe sağlık, mutluluk ve başarıyla hep birlikte kavuşmayı diliyorum.

 

 

                                                                                                                                Ziya DURMUŞ

                                                                                                                   Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kalınçam Caddesi Hükümet Konağı Ek Binası 2. Kat 61500 Tonya Trabzon / TÜRKİYE - (462) 881 2481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.