TRABZON TONYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk’ün  Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Katılımıyla Akçaabat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde Yapıldı.
İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu, eğitim ve öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar hakkında milli eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda çözüm önerileri hazırlar ve eğitim ve öğretim hizmetlerinin toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmesine esas olacak ilke ve yöntem önerilerinde bulunur.

 Milli Eğitim Bakanlığı İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliğinin 24. maddesi gereğince yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk’ün yanı sıra Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Maarif Müfettişleri Başkanı Durdu Karadeniz, müdür yardımcıları, şube müdürleri, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının, sendikaların ve okullarımızın temsilcileri katıldı.

        Toplantının başında 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ile ilgili genel bilgileri içeren bir sunum yapan müdür yardımcısı Mehmet Yerekapan, başarılı ve sorunsuz bir öğretim yılı geçirdiklerini, eğitimin kalitesini artırma, değerler eğitimi, proje çalışmaları, EDES projeleri, merkezi sınavlara hazırlık, ulusal yarışmalar gibi birçok konuda başarılar elde edildiğini dile getirdi.

        

 

 


...
.........

Kalınçam Caddesi Hükümet Konağı Ek Binası 2. Kat 61500 Tonya Trabzon / TÜRKİYE - (462) 881 2481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.